2225HA331KAT9A
- 型號描述:
- 多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 3KV 330pF C0G 2225 10% Tol HV
- 型號:
- 2225HA331KAT9A
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- High Voltage
- Voltage - Rated
- 3000V (3kV)
- Package / Case
- 2225 (5763 Metric)
- Temperature Coefficient
- C0G, NP0
- Size / Dimension
- 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.100" (2.54mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 330 pF