2225CC334KAT9A
- 型號描述:
- 多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 630V .33uF X7R 2225 10% Tol HV
- 型號:
- 2225CC334KAT9A
- 原廠包裝量:
- 500
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 630V
- Size / Dimension
- 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.100" (2.54mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.33 µF