2225CC154KAT9A
- 型號描述:
0.15 μF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
CAP CER 0.15UF 630V X7R 2225
- 型號:
- 2225CC154KAT9A
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 630V
- Size / Dimension
- 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.100" (2.54mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.15 µF