2220PC474KAT9A
- 型號描述:
0.47 μF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
CAP CER 0.47UF 250V X7R 2220
- 型號:
- 2220PC474KAT9A
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 250V
- Package / Case
- 2220 (5750 Metric)
- Size / Dimension
- 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- General Purpose
- Thickness (Max)
- 0.079" (2.00mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.47 µF