2220CC224MAT1A
型號描述:
0.22 μF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
型號:
2220CC224MAT1A
品牌:
KYOCERA AVX Components
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Capacitance
0.22 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
630V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Features
High Voltage
Package / Case
2220 (5750 Metric)
Size / Dimension
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.130" (3.30mm)