2220AC104KAT9A
- 型號描述:
0.1 μF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
CAP CER 0.1UF 1KV X7R 2220
- 型號:
- 2220AC104KAT9A
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- High Voltage
- Voltage - Rated
- 1000V (1kV)
- Package / Case
- 2220 (5750 Metric)
- Size / Dimension
- 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.130" (3.30mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.1 µF