首頁 > KYOCERA AVX代理商 > 200A103KCA50XT1K
影像僅供參考,以產品規格為準
200A103KCA50XT1K
型號描述:
10000 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 0505 (1313 Metric)
CAP CER 10000PF 50V BX 0505
型號:
200A103KCA50XT1K
品牌:
KYOCERA AVX
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Low ESL
Voltage - Rated
50V
Package / Case
0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient
BX
Size / Dimension
0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Bypass, Decoupling
Lead Spacing
Ratings
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.057" (1.45mm)
Capacitance
10000 pF