06031C821KAT2A
- 型號描述:
820 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
- 型號:
- 06031C821KAT2A
- 品牌:
- KYOCERA AVX Components
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 100V
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Thickness (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 820 pF