04025U140FAT2A
型號描述:
14 pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
型號:
04025U140FAT2A
品牌:
KYOCERA AVX Components
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:2203 倍增量:1
Capacitance
14 pF
Tolerance
±1%
Voltage - Rated
50V
Temperature Coefficient
C0G, NP0
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Features
Ultra Low ESR
Ratings
Applications
RF, Microwave, High Frequency
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.022" (0.55mm)