首頁 > KYOCERA AVX代理商 > 04025C332K4T2A
影像僅供參考,以產品規格為準
04025C332K4T2A
型號描述:
3300 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
型號:
04025C332K4T2A
品牌:
KYOCERA AVX
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:10 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
50V
Temperature Coefficient
X7R
Size / Dimension
0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Automotive
Lead Spacing
Ratings
AEC-Q200
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.022" (0.56mm)
Failure Rate
Capacitance
3300 pF