首頁 > KYOCERA AVX代理商 > 04023J0R3ABSTR
影像僅供參考,以產品規格為準
04023J0R3ABSTR
型號描述:
0.3 pF Thin Film Capacitor 25 V 0402 (1005 Metric)
型號:
04023J0R3ABSTR
品牌:
KYOCERA AVX
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±0.05pF
Features
RF, High Q, Low Loss
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Size / Dimension
0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)
Capacitance
0.3 pF
Voltage - Rated
25 V