TLR2HDTE1L00F75
- 型號描述:
1 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
RES 0.001 OHM 1% 1W 2010
- 型號:
- TLR2HDTE1L00F75
- 品牌:
- KOA Speer Electronics, Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 1 mOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 1W
- Composition
- Metal Element
- Features
- Automotive AEC-Q200, Current Sense
- Temperature Coefficient
- ±75ppm/°C
- Operating Temperature
- -65°C ~ 170°C
- Package / Case
- 2010 (5025 Metric)
- Supplier Device Package
- 2010
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.033" (0.85mm)