SG73W3ATTE124K
型號描述:
120 kOhms ±10% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film
RES 120K OHM 10% 1W 2512
型號:
SG73W3ATTE124K
品牌:
KOA Speer Electronics, Inc.
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
1W
Tolerance
±10%
Features
Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case
2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
AEC-Q200
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Failure Rate
Resistance
120 kOhms