首頁 > KOA Speer代理商 > SG73S2BTTD6R20F
影像僅供參考,以產品規格為準
SG73S2BTTD6R20F
型號描述:
厚膜電阻器 - SMD 0.33W 6.2ohm 1% 200ppm Anti-Surge
型號:
SG73S2BTTD6R20F
品牌:
KOA Speer
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.333W, 1/3W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
1206
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Resistance
6.2 Ohms