CF1/4CT52R332J
型號描述:
3.3 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
RES 3.3K OHM 5% 1/4W AXIAL
型號:
CF1/4CT52R332J
品牌:
KOA Speer Electronics, Inc.
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Tolerance
±5%
Temperature Coefficient
-450/ +350ppm/°C
Size / Dimension
0.091" Dia x 0.240" L (2.30mm x 6.10mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Resistance
3.3 kOhms