首頁 > KOA Speer代理商 > CF1/4C621J
影像僅供參考,以產品規格為準
CF1/4C621J
型號描述:
620 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
碳膜電阻器 - 透孔 620ohms 5%
型號:
CF1/4C621J
品牌:
KOA Speer
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Tolerance
±5%
Package / Case
Axial
Temperature Coefficient
-450/ +350ppm/°C
Size / Dimension
0.091" Dia x 0.240" L (2.30mm x 6.10mm)
Composition
Carbon Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
Axial
Height - Seated (Max)
Failure Rate
Resistance
620 Ohms