TRS1-100MPR002
- 型號描述:
Thermostat 212°F (100°C) SPST-NO Cylinder, Threaded Screw Terminal
TRS-, TEMPERATURE SENSORS, 100C,
- 型號:
- TRS1-100MPR002
- 品牌:
- KEMET
數量:
- Circuit
- SPST-NO
- Switching Temperature
- 212°F (100°C)
- Reset Temperature
- Current Rating - AC
- Current Rating - DC
- 0.5A (100V)
- Tolerance
- ±3°C