T543D685M063AHW075
- 型號描述:
6.8 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 63 V 2917 (7343 Metric) 75mOhm @ 100kHz
CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917
- 型號:
- T543D685M063AHW075
- 品牌:
- KEMET
- Capacitance
- 6.8 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 63 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 75mOhm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.122" (3.10mm)