T543D107K016ATE035
- 型號描述:
100 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2917 (7343 Metric) 35mOhm @ 100kHz
CAP TANT POLY 100UF 16V 2917
- 型號:
- T543D107K016ATE035
- 品牌:
- KEMET
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 100 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 16 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 35mOhm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.122" (3.10mm)