T520D477M006ATE0308000
- 型號描述:
470 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 30mOhm @ 100kHz
470.UF 6.0V
- 型號:
- T520D477M006ATE0308000
- Capacitance
- 470 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 6.3 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 30mOhm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.122" (3.10mm)