T520B477M2R5ATE014
- 型號描述:
470 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 1411 (3528 Metric) 14mOhm @ 100kHz
CAP TANT POLY 470UF 2.5V 1411
- 型號:
- T520B477M2R5ATE014
- 品牌:
- KEMET
數量:
- Capacitance
- 470 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 2.5 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 14mOhm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 85°C
- Package / Case
- 1411 (3528 Metric)
- Size / Dimension
- 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)