T496D226K025ATE4007454
- 型號描述:
22 μF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2917 (7343 Metric) 400mOhm @ 100kHz
22.0UF 25.0V
- 型號:
- T496D226K025ATE4007454
- 品牌:
- KEMET
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 25 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 400mOhm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 125°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 2917 (7343 Metric)
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.122" (3.10mm)