T491V227K010AT
- 型號描述:
220 μF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 700mOhm
CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
- 型號:
- T491V227K010AT
- 品牌:
- KEMET
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 220 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 10 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 700mOhm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 2917 (7343 Metric)
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)