T491B107M004AT
- 型號描述:
100 μF Molded Tantalum Capacitors 4 V 1411 (3528 Metric) 900mOhm
CAP TANT 100UF 20% 4V 1411
- 型號:
- T491B107M004AT
- 品牌:
- KEMET
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 100 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 4 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 900mOhm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 125°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1411 (3528 Metric)
- Size / Dimension
- 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.083" (2.10mm)