T490A107M004ATE500
- 型號描述:
100 μF Molded Tantalum Capacitors 4 V 1206 (3216 Metric) 500mOhm
CAP TANT 100UF 20% 4V 1206
- 型號:
- T490A107M004ATE500
- 品牌:
- KEMET
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 100 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 4 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 500mOhm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- 1000 Hrs @ 85°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.071" (1.80mm)