T322B105M035AS
- 型號描述:
1 μF Molded Tantalum Capacitors 35 V Axial 8Ohm @ 100kHz
CAP TANT 1UF 20% 35V AXIAL
- 型號:
- T322B105M035AS
- 品牌:
- KEMET
數量:
- Capacitance
- 1 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 35 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 8Ohm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Axial
- Size / Dimension
- 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)