T110C475K100AT
- 型號描述:
4.7 μF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 100 V Axial 2Ohm @ 100kHz
CAP TANT AXL
- 型號:
- T110C475K100AT
- 品牌:
- KEMET
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 4.7 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 100 V
- Type
- Hermetically Sealed
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 2Ohm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Axial
- Size / Dimension
- 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)