SSRH7HS-M03925
- 型號描述:
92.5 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 3.18Ohm
CMC 92.5MH 300MA 2LN TH
- 型號:
- SSRH7HS-M03925
- 品牌:
- KEMET
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Package / Case
- Vertical, 4 PC Pin
- Filter Type
- Size / Dimension
- 0.709" L x 0.571" W (18.00mm x 14.50mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Number of Lines
- 2
- Operating Temperature
- -25°C ~ 120°C
- Approval Agency
- Ratings
- Height (Max)
- 0.472" (12.00mm)
- Voltage Rating - AC
- 250V
- Voltage Rating - DC
- Current Rating (Max)
- 300mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 3.18Ohm
- Inductance @ Frequency
- 92.5 mH @ 10 kHz