首頁 > KEMET代理商 > SSR10V-17058
影像僅供參考,以產品規格為準
SSR10V-17058
型號描述:
共模扼流圈/過濾器 250VAC 5.8mH 1.7A 11.5mm DCR=180mOhms
型號:
SSR10V-17058
品牌:
KEMET
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Filter Type
Size / Dimension
0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type
Through Hole
Number of Lines
2
Operating Temperature
-25°C ~ 120°C
Approval Agency
Ratings
Height (Max)
0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC
250V
Voltage Rating - DC
Current Rating (Max)
1.7A
DC Resistance (DCR) (Max)
180mOhm
Inductance @ Frequency
5.8 mH @ 10 kHz