首頁 > KEMET代理商 > SC-18-15JH
影像僅供參考,以產品規格為準
SC-18-15JH
型號描述:
共模扼流圈/過濾器 250V 1.5mH 18A DCR=10mOhms
型號:
SC-18-15JH
品牌:
KEMET
原廠包裝量:
20
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Features
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type
Power Line
Size / Dimension
2.008" Dia (51.00mm)
Mounting Type
Through Hole
Number of Lines
2
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Approval Agency
Ratings
Height (Max)
1.339" (34.00mm)
Voltage Rating - AC
250V
Voltage Rating - DC
250V
Current Rating (Max)
18A
Inductance @ Frequency
1.5 mH @ 100 kHz