SC-10-1000
- 型號描述:
10 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 10A DCR 35mOhm
CMC 10MH 10A 2LN TH
- 型號:
- SC-10-1000
- 品牌:
- KEMET
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Package / Case
- Horizontal, No Base, 4 PC Pin
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 2.244" Dia (57.00mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Number of Lines
- 2
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Approval Agency
- Ratings
- Height (Max)
- 1.181" (30.00mm)
- Voltage Rating - AC
- 250V
- Voltage Rating - DC
- 250V
- Current Rating (Max)
- 10A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 35mOhm
- Inductance @ Frequency
- 10 mH @ 100 kHz