首頁 > KEMET Corporation代理商 > EXV337M035A9PAA
影像僅供參考,以產品規格為準
EXV337M035A9PAA
型號描述:
330 μF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
型號:
EXV337M035A9PAA
品牌:
KEMET Corporation
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can - SMD
Size / Dimension
0.394" Dia (10.00mm)
Polarization
Polar
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
120mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.
5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max)
0.413" (10.50mm)
Capacitance
330 µF
Voltage - Rated
35 V
Impedance
120 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency
595 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
850 mA @ 100 kHz