CWR11KH105KC
- 型號描述:
1 μF Molded Tantalum Capacitors 25 V 1411 (3528 Metric) 6.5Ohm
CAP TANT 1UF 10% 25V 1411
- 型號:
- CWR11KH105KC
- 品牌:
- KEMET
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Tolerance
- ±10%
- Package / Case
- 1411 (3528 Metric)
- Size / Dimension
- 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 6.5Ohm
- Height - Seated (Max)
- 0.083" (2.10mm)
- Failure Rate
- C (0.01%)
- Capacitance
- 1 µF
- Voltage - Rated
- 25 V