CWR11HH226KB
- 型號描述:
22 μF Molded Tantalum Capacitors 15 V 2917 (7343 Metric) 1.1Ohm
CAP TANT 22UF 10% 15V 2917
- 型號:
- CWR11HH226KB
- 品牌:
- KEMET
數量:
- Tolerance
- ±10%
- Package / Case
- 2917 (7343 Metric)
- Size / Dimension
- 0.287" Dia x 0.169" L (7.30mm x 4.30mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 1.1Ohm
- Lifetime @ Temp.
- Manufacturer Size Code
- D
- Height - Seated (Max)
- 0.122" (3.10mm)
- Failure Rate
- B (0.1%)
- Capacitance
- 22 µF
- Voltage - Rated
- 15 V