CGP7C240JUSDCAWL35
- 型號描述:
24 pF ±5% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
CER DISC 24PF 4000 SL 5%
- 型號:
- CGP7C240JUSDCAWL35
- Packaging
- Bag
- Voltage - Rated
- 4000V (4kV)
- Capacitance
- 24 pF