CGP7C240JUSDBA7317
- 型號描述:
24 pF 4000V (4kV) Ceramic Capacitor
CER DISC 24PF 4000 SL 5%
- 型號:
- CGP7C240JUSDBA7317
- 品牌:
- KEMET
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Box (TB)
- Voltage - Rated
- 4000V (4kV)
- Capacitance
- 24 pF