CGP1C240KUSDCA7317
- 型號描述:
24 pF 4000V (4kV) Ceramic Capacitor
CER DISC 24PF 4000 SL 10%
- 型號:
- CGP1C240KUSDCA7317
- Packaging
- Tape & Box (TB)
- Voltage - Rated
- 4000V (4kV)
- Capacitance
- 24 pF