CDR34BP103AFUS7185
- 型號描述:
10000 pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
CAP CER 10000PF 50V BP 1812
- 型號:
- CDR34BP103AFUS7185
- 品牌:
- KEMET
- 點擊查看即時庫存
起訂量:100
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 10000 pF
- Tolerance
- ±1%
- Voltage - Rated
- 50V
- Temperature Coefficient
- BP
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Features
- Ratings
- Applications
- High Reliability
- Failure Rate
- S (0.001%)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Package / Case
- 1812 (4532 Metric)
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.059" (1.50mm)