CA064X103M5RAC3123
- 型號描述:
10000pF Isolated Capacitor 4 Array 50 V X7R 1206 (3216 Metric)
.010UF 50.0V
- 型號:
- CA064X103M5RAC3123
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Capacitance
- 10000pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- Voltage - Rated
- 50 V