CA064C103K5RAC
- 型號描述:
10000pF Isolated Capacitor 4 Array 50 V X7R 1206 (3216 Metric)
.010UF 50.0V
- 型號:
- CA064C103K5RAC
- 品牌:
- KEMET
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±10%
- Circuit Type
- Isolated
- Capacitance
- 10000pF
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Temperature Coefficient
- X7R
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Ratings
- Dielectric Material
- Ceramic
- Supplier Device Package
- 0612 (1632 Metric)
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- Voltage - Rated
- 50 V