C751U222MTWDBA7317
- 型號描述:
2200 pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
- 型號:
- C751U222MTWDBA7317
- 品牌:
- KEMET
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Cut Tape (CT)
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 440VAC
- Temperature Coefficient
- Y5U (E)
- Size / Dimension
- 0.472" Dia (12.00mm)
- Operating Temperature
- -25°C ~ 85°C
- Lead Spacing
- 0.394" (10.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.630" (16.00mm)
- Capacitance
- 2200 pF