C430C822J5G5TA
- 型號描述:
8200 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
CAP CER 8200PF 50V C0G/NP0 AXIAL
- 型號:
- C430C822J5G5TA
- 品牌:
- KEMET
數量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±5%
- Voltage - Rated
- 50V
- Size / Dimension
- 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Capacitance
- 8200 pF