C430C622FAG5TA7200
- 型號描述:
6200 pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
CAP CER 6200PF 250V C0G AXIAL
- 型號:
- C430C622FAG5TA7200
- 品牌:
- KEMET
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±1%
- Voltage - Rated
- 250V
- Size / Dimension
- 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Capacitance
- 6200 pF