C317C332K5R5TA9884
- 型號描述:
3300 pF 50V Ceramic Capacitor
3300PF 50.0V
- 型號:
- C317C332K5R5TA9884
- Packaging
- Bulk
- Voltage - Rated
- 50V
- Capacitance
- 3300 pF