C317C332K5R5TA7301
- 型號描述:
3300 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
CAP CER RAD MONO
- 型號:
- C317C332K5R5TA7301
- 品牌:
- KEMET
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Formed Leads
- Features
- Voltage - Rated
- 50V
- Package / Case
- Radial
- Temperature Coefficient
- X7R
- Size / Dimension
- 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Bypass, Decoupling
- Lead Spacing
- 0.200" (5.08mm)
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.200" (5.08mm)
- Thickness (Max)
- Failure Rate
- Capacitance
- 3300 pF