C317C332K5R5TA
- 型號描述:
3300 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
CAP CER 3300PF 50V X7R RADIAL
- 型號:
- C317C332K5R5TA
- 品牌:
- KEMET
數量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Formed Leads
- Features
- Voltage - Rated
- 50V
- Package / Case
- Radial
- Temperature Coefficient
- X7R
- Size / Dimension
- 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- 0.200" (5.08mm)
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.200" (5.08mm)
- Thickness (Max)
- Failure Rate
- Capacitance
- 3300 pF