C276CC25110AA0J
- 型號描述:
- CAP FILM 11UF 5% 470VAC RADIAL
- 型號:
- C276CC25110AA0J
- 品牌:
- KEMET
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Tolerance
- ±5%
- Capacitance
- 11µF
- Package / Case
- Radial, Can
- Size / Dimension
- 1.378" Dia (35.00mm)
- Polarization
- Mounting Type
- Chassis, Stud Mount
- Operating Temperature
- -25°C ~ 85°C
- Applications
- Motor Run
- Lead Spacing
- 0.394" (10.00mm)
- Dielectric Material
- Polypropylene (PP), Metallized
- Voltage Rating - AC
- 470V
- Voltage Rating - DC
- Height - Seated (Max)
- 2.303" (58.50mm)