C1206C225K9RACTU
- 型號描述:
- 多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT SMD Comm X7R, Ceramic, 2.2 uF, 10%, 6.3 VDC, X7R, SMD, MLCC, Temperature Stable, Class II, 1206