首頁 > KEMET代理商 > C0805C130K3HACAUTO
影像僅供參考,以產品規格為準
C0805C130K3HACAUTO
型號描述:
13 pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
CAP CER 0805 13PF 25V ULTRA STAB
型號:
C0805C130K3HACAUTO
原廠包裝量:
起訂量:12000 倍增量:1
Capacitance
13 pF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
25V
Temperature Coefficient
X8R
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Features
Low ESL, High Temperature
Ratings
AEC-Q200
Applications
Automotive
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.035" (0.88mm)