C0603C221J1HACAUTO
- 型號描述:
220 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
CAP CER 0603 220PF 100V ULTRA ST
- 型號:
- C0603C221J1HACAUTO
- 品牌:
- KEMET
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Lead Style
- Features
- Low ESL, High Temperature
- Voltage - Rated
- 100V
- Temperature Coefficient
- X8R
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Applications
- Automotive
- Lead Spacing
- Ratings
- AEC-Q200
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.034" (0.87mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 220 pF